YEREL
Giriş Tarihi : 19-03-2024 18:32

ELAZIĞ BELEDİYESİ, ÇOCUKLARA UNUTULMAZ BİR RAMAZAN YAŞATIYOR

ELAZIĞ BELEDİYESİ, ÇOCUKLARA UNUTULMAZ BİR RAMAZAN YAŞATIYOR

Ramazan aynının maneviyatını yansıtan etkinliklerin yanı sıra çocuklar içinde çocuk etkinlik alanını hizmete sunan Elazığ Belediyesi, miniklerden ve ailelerinden tam not aldı.

Elazığ Belediyesi, Ramazan Etkinlikleri kapsamında çocuklara yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerle çocukların; eğlenceli bir Ramazan akşamı yaşamalarını sağlıyor.

Çocuk etkinlik alanında ücretsiz olarak düzenlenen programlarda çocuklar çeşitli oyun aletleri, animasyon gösterileri ve şişme oyun parkurunda Ramazan ayı boyunca eğlenceli vakit geçirebiliyorlar.

Çocuklar, 13.00 ile 23.00 saatleri arasında Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde ücretsiz ikramlarla unutulmaz bir Ramazan ayı yaşıyorlar.

AİLELERDEN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR: “ELAZIĞ’I AYAĞA KALDIRAN BİR BAŞKANIMIZ VAR”

Düzenlenen Çocuk Etkinlik Alanı'ndan çok memnun olduklarını ifade eden çocukların aileleri ise Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na yaptığı organizasyondan dolayı teşekkür ettiler.

“Çocuk Etkinlik Alanı'nda düzenlenen etkinlikler çok güzel etkinlikler. Çocuklarımız burada kaliteli bir vakit geçiriyor. Her Ramazanda olduğu gibi bu Ramazanda da çocuklarımız düşünülmüş. Allah Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’ndan razı olsun. Kendisine teşekkür ederiz.”

“Birbirinden eğlenceli bir sürü oyun alanı var burada. Buraya ilk defa geliyorum. Benim için bir kayıpmış keşke daha önce gelseydim. Hem büyükler için hem de çocuklar için çok güzel bir yer. Gerçekten çok güzel. Tebrik ederim. Elazığ’a böyle bir alan lazımdı. Hava yağmurlu olmasına rağmen burası tıklım tıklım dolu. Millet memnun ki bu kadar dolu. Düşünüp yapandan Allah razı olsun.”

Çocuklarımız Ramazan’da evde sıkılıyorlardı. Bizde bu alana eğlenmeleri için getirdik. Her şey çok ince ayrıntısıyla düşünülmüş. Yetişkinler için çocuklar için birbirinden güzeler ekinlikler yapılıyor. Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na bu organizasyonu düzenlediği için teşekkür ederiz. Böyle bir başkana sahip olduğumuz için mutluyuz.”

Hem bizler hem de çocuklarımız burada stres atıyoruz. Çok güzel bir ortam. Belediye Başkanımızı çok seviyoruz ve taktir ediyoruz. Çalışmaları çok güzel. Yapmadığı iş kalmadı. Elazığ’ı ayağa kaldıran bir başkanımız var.

“Böyle bir alan yaptıkları için Elazığ Belediyesi'nden Allah razı olsun. Hemşehrilerimiz çocukları ile buraya gelip eğlenebiliyorlar. İlk defa bugün buraya geldik. Hanımın ve çocuklarım artık her akşam buraya gelelim diyorlar. Güzel bir etkinlik emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

AdminAdmin