YEREL
Giriş Tarihi : 28-04-2023 19:55   Güncelleme : 28-04-2023 19:58

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI SÖNMEZ’E TOPLUMUN HER KESİMİNDENDESTEK AÇIKLAMALARI GELİYOR

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI SÖNMEZ’E TOPLUMUN HER KESİMİNDENDESTEK AÇIKLAMALARI GELİYOR

Seçim çalışmaları yoğun bir şekilde devam eden İYİ Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez’e destek ziyaretleri de devam ediyor.

Gittiği her yerde büyük bir teveccühle karşılanan ve vatandaşlar ile esnafların desteğini alan İrfan Sönmez’e toplumun önde gelen isimleri de desteklerini açıklıyor.

AVCIL: İRFAN SÖNMEZ ELAZIĞ İÇİN MÜCADELE EDECEK, ELAZIĞ’I TEMSİL EDECEK EN İYİ İSİMDİR

Bu kapsamda Demokrat Parti Elazığ İl Başkanı Tuncay Avcılda  İYİ Parti Elazığ Seçim Koordinasyon Merkezi’nde İrfan Sönmez’i ziyaret ederek desteklerini bildirdi.

SKM’de Sönmez’i ziyaret eden Avcıl, Çok değerli İİ Parti Adayı olan İrfan Bey’i ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duymaktayız. Kendisi çok değerli ve Elazığ için gerekli hizmetleri yapabilecek, Elazığ’ın sesini duyurabilecek, Elazığ için en iyi mücadeleyi yapacak bir kişi olduğu için burada kendisini ziyaret etmekten dolayı onur duydum. Kendisine başarılar diliyorum. İnşallah ilimiz, ülkemiz ve devletimiz için hayırlı olur’’ ifadelerini kullandı.

SÖNMEZ: EN AZ 100 BİN OYLA ELAZIĞ’DA İPİ GÖĞÜSLEYEREK 2 VEKİL ÇIKARTACAĞIZ’’

‘’Partimize Elazığ’ın önemli de değerli isimlerinden destekler devam ediyor. Bu gün Demokrat Parti İl Başkanı, değerli dostum, uzun zamandır siyaset camiasında olan yoldaşım Tuncay Avcıl Bey burada seçim koordinasyon merkezimizi ziyaret ederek bize desteklerini açıkladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Zaten aynı ittifakın içerisindeyiz. Bu katkılarla, desteklerle biz inşallah 100 bin oyla ipi göğüsleyerek, iki vekille İYİ Partiyi meclise taşıyacağız Bu destekler dalga dalga büyüyecek. Önümüzdeki günlerde toplumun önde gelen çok değerli isimlerin de desteğini burada kamuoyuna takdim edeceğiz.’’

AdminAdmin