YEREL
Giriş Tarihi : 07-04-2024 18:56

YRP MKYK ÜYESİ GÜL’DEN, BAYRAM MESAJI

YRP MKYK ÜYESİ GÜL’DEN, BAYRAM MESAJI

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Gül, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bayramların kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin toplumun her bölümüne yayıldığı önemli zaman dilimleri arasında yer aldığını ifade eden Mehmet Gül, özellikle tüm dünyanın gözleri önünde Gazze’de yaşanan vahşetin bir an önce durması adına yaratana duacı olduklarını belirtti.

Zalim İsrail Devletinin 30 binden fazla masumu vahşice katlettiğini vurgulayan YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül, zulümle abat olunmayacağını, elbette bir gün İsrail’in de kendi kazdığı kuyuya düşeceğini sözlerine ekledi.

 Gül, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı geride bırakmanın hüznünü yaşarken Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevincini idrak ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, Yüce Rabbimden tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül son olarak geçtiğimiz hafta gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimlerinde Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de Yeniden Refah Partisi’nin rüzgarının estiğini vurgulayarak Elazığ’da çok iyi bir sonuç aldıklarını sözlerine ekledi.  Bayram sonrası Yeniden Refah Partili belediye başkanlarını ziyaret edeceğini belirten Gül, Yeniden Refah kadrolarının mahalli idarelerde destan yazacağını kaydetti.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç