YEREL
Giriş Tarihi : 13-11-2023 12:52

ELAZIĞSPOR VE MALATYASPOR EFSANELERİ, BİR ARAYA GELEREK, HATIRALARI TAZELEDİLER

ELAZIĞSPOR VE MALATYASPOR EFSANELERİ, BİR ARAYA GELEREK, HATIRALARI TAZELEDİLER

Elazığspor ve Malatyaspor efsaneleri, Manas Yayıncılığın ev sahipliğinde Elazığ’da buluştular.

Elazığspor’un ilk şampiyonluğunda emekleri olan Kaptan Ömer Tokgöz, Golcü Hıdır Bilek, Ahmet Utkan ve malzemeci Aziz Taylan ile Malatyaspor camiasından efsane Amigo Yusuf Mor, Malatyaspor’un ilk kalecilerinden Naci Şavata ve Malatyaspor eski başkanlarından Gazeteci Kemal Deniz; Manas Yayıncılıkta bir araya geldiler.

Elazığ’dan Kültür, sanat ve spor camiasından seçkin isimlerin de yer aldığı söyleşide hatıralar tazelenirken, duygusal anlar da yaşandı.

Moderatörlüğünü Türkiye spor yazarları derneği Elazığ temsilcisi Coşkun Kamaç’ın yaptığı söyleşide duygusal anlar da yaşanırken, Amigo Yusuf’un Elazığspor’un bulunduğu bulunduğu duruma üzülüp hüngür hüngür ağlaması, herkesi duygulandırdı:

Kaptan Ömer Tokgöz, Hıdır Bilek, Naci Şavata, Ahmet Utkan ve Aziz Taylan’ın anıları, herkesi yıllar öncesine götürürken, oldukça da güldürdü.

Elazığspor Malatyaspor efsaneleri buluşmasında Elazığ musıkî cemiyeti eski başkanı Naci Sönmez de uduyla seslendirdiği eserlerle güne renk kattı.

Efsaneler buluşmasının sonunda Malatya’dan gelen konuklara Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları adına Kültür ve Sosyal işler müdürü Mustafa Aksu plaket takdim ederek hediyeler verdi.

Program; Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları‘nın katılımcılar onuruna kültür Park’ta Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler müdürü Mustafa Aksu’nun ev sahipliğinde vermiş olduğu yemekle son buldu.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç