YEREL
Giriş Tarihi : 11-04-2024 23:08

Başkan Alan: Bayramlar, Birliğimizi Daha da Güçlendirmeli

Başkan Alan: Bayramlar, Birliğimizi Daha da Güçlendirmeli

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Bayramlaşama törenine Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Oda üyeleri katıldı.

 

 

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde konuşan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Karataş, bayramın şehrimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur ve barış getirmesini diledi.

Ülke olarak huzur içerisinde bir bayramı idrak etmekle birlikte Gazze’de devam eden katliam sebebiyle bayramı buruk yaşadıklarını ifade eden Karataş, bu zulmün bir an önce sonlandırılması amacıyla  bayramın İslam ülkelerinin uyanışına ve birliğine vesile olmasını diledi.

 

 

Milletçe bir ramazan ayını daha geride bırakarak, bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, üyelerin bayramını kutlayarak başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: “Öncelikle sizlerin, ailenizin, birlikte gayret ve mücadele ederek şehrimize katma değer ürettiğiniz çalışma arkadaşlarınızın ve tüm hemşerilerimizin bayramını yürekten kutluyorum. Bu mübarek ramazan bayramının;  ülkemiz, şehrimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını, barış huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.” Dedi.

BAŞKAN ALAN: “BAYRAMLAR, BİRLİĞİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRMELİ”

Bayramların; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü ve kardeşlik duygularını güçlendiren, birliğimizin daha da güçlenmesine vesile olan özel zaman dilimleri olduğunu ifade eden Başkan Alan; “İnsanlara hoşgörüyle yaklaştığımız, umudumuzu canlı tuttuğumuz,  sorunlarımızı birlik içinde aşabileceğimize olan inancımızı güçlendirdiğimiz bu bayramın, her bir üyemize sağlık huzur ve başarı getirmesini diliyorum.” Dedi.

 

 

BAŞKAN ALAN: “ELAZIĞ’I KALKINDIRMAYA YÖNELİK HEYECAN VE KARARLILIĞIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerinden aldıkları güç ve destekle, ilimizin her alanda kalkınmasına yönelik adımları atma konusundaki heyecan ve kararlılıklarının artarak devam ettiğini ifade eden Başkan Alan, “Elazığ’ı sizlerle birlikte büyütmeye, ekonomisini güçlendirmeye ve bölgesinde zirve yapmaya devam edeceğiz. Bu duygularla ramazan bayramınızı tekrar kutluyor, bu bayramın başta Gazze olmak üzere tüm İslam coğrafyalarına barış ve huzur getirmesini diliyorum. Sizlere de aileniz, yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluk içinde geçireceğiniz bir bayram diliyorum.” Dedi.

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç