YEREL
Giriş Tarihi : 26-10-2022 16:58

Milletvekili Demirbağ, DENEYAP Atölyesi’ni Ziyaret Etti

Milletvekili Demirbağ, DENEYAP Atölyesi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi’nde bulunan DENEYAP Atölyesi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarını sürdürdü.

Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi DENEYAP Atölyesi’nde incelemelerde bulundu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen’in de eşlik ettiği Milletvekili Demirbağ, DENEYAP Atölyesindeki çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ, gençlere yönelik hizmet veren DENYAP Atölyesi’nin Elazığlı gençler için önemli bir merkez olduğunu dile getirdi.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: “DEVLETİMİZİN, ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZİ TEKNOLOJİYLE TANIŞTIRMASI KIYMETLİ”

Milletvekili Demirbağ; “Gençlerimizin, çocuklarımızın burada aldıkları eğitimlerle hem temel teknoloji yetkinlikleri, hem özel ilgi alanlarında derinleşme, hem de proje üretme kabiliyeti konuları gelişiyor.  Elazığ’ımızda çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik böyle bir atölyenin olması hepimizi sevindiriyor. Devletimizin, teknoloji ve bilimle, çocuk ve gençlerimize verdiği kıymeti bir kez daha gördük. Bu kapsamda başarılı çalışmalarına devam eden atölyemizdeki gençlerimizi, Elazığ gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Abdulsamet Eren’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

İL MÜDÜRÜ EREN: “ÇOCUKLARIMIZIN, BİLİŞSEL DÜZEYLERİ GELİŞİYOR”

Elazığ gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren de, DENEYAP Teknoloji Atölyesi’nin, öğrencilerin girişimcilik, yaratıcı düşünme, eleştirel düşünme, karmaşık problemleri çözme, etkili iletişim ve takım çalışması gibi becerileri kazanmalarına yönelik çalışmalarına devam ettiğini dile getirdi.

Eren; “Çocuklarımızın, gençlerimizin burada gerçekleştirdikleri çalışmalarla bilişsel düzeyleri gelişiyor. Bu kapsamda DENEYAP Atölyemizdeki çalışmalarımız sürüyor.  Bizleri yalnız bırakmayan Sayın Milletvekilimiz Zülfü Demirbağ’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç