YEREL
Giriş Tarihi : 22-05-2024 12:46

Elazığsporlu Futbolcular, Fırat Üniversitesi’nde Coşkuyla Karşılandı

Elazığsporlu Futbolcular, Fırat Üniversitesi’nde Coşkuyla Karşılandı

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde düzenlenen futbol turnuvasının final maçı gerçekleştirildi. Final maçına Elazığspor’un futbolcuları da katılarak destek verdi.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından öğrenciler arası futbol turnuvası 12 takımın katılımıyla gerçekleştirildi.

Elemelerin ardından gerçekleşen final maçına şampiyonluk yolunda ilerleyen Elazığsporlu futbolcuların katılması damga vurdu.

Harput yerleşkesindeki sahada gerçekleşen final müsabakasına; Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Sinan Akpınar, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Nural İmik Tanyıldızı, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Furkan Dilaver’in yanı sıra Elazığsporlu futbolcular Hasan Ekici, Mert Altınöz, Mehmet Ablay ve teknik heyetten Muhammed Demirtaş da katıldı.

ELAZIĞSPORLU FUTBOLCULAR COŞKUYLA KARŞILANDI

Final maçını izlemek için alana gelen ve 25 Mayıs Cumartesi günü TFF 3. Lig’de şampiyonluk karşılaşmasına çıkacak olan Elazığsporlu futbolcular, öğrenciler tarafından meşaleler ve Çaydaçıra eşliğinde karşılandı. Futbolcularla hatıra fotoğrafı çeken öğrenciler, Elazığsporlu futbolculara çıkacakları final maçında başarılar diledi.

Elazığsporlu futbolcuların da izlediği öğrenciler arası futbol turnuvası finalinde şampiyon olan takıma madalya ve kupaları takdim edildi.

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç