YEREL
Giriş Tarihi : 06-05-2024 22:13   Güncelleme : 26-05-2024 23:44

Atomy 2. Kez Elazığlılar ile buluştu

Atomy 2. Kez Elazığlılar ile buluştu

Güney Kore nin en iyi şirketi seçilen dev kozmetik firması Atomy geçtiğimiz Ocak ayında yapılan seminer sonrası ikinci kez Elazığımızda üyeleri ve ürün kullanıcıları ile buluştu.

Bu kez şirketin en büyük seminerlerinden biri olan One Day semineri ile Elazığ'da ünlü bir otelin toplantı salonundan Global bir etkinlik gerçekleştiren şirketin Lansmanına Türkiye'nin dört bir yanından üyeler ve hem Türk hem de Koreli liderler eşlik etti.

jojobet

Seminerden sonraki gün İmperial Team Elazığ Distribütörü Diamond Master Şeyda Doğan'ın üyelerinin eğitimi ve işlerini büyütmek adına destek vereceği Akilâh Eğitim Merkezi'nin açılışı gerçekleşti.

jojobet güncel giriş

Açılış sırasında yaşadığı gururu ve mutluluğu ifade eden Şeyda Doğan;  "Hem Elazığ için, hem de çevre iller için bir destek merkez haline gelecek olan bu eğitim merkezi Atomy ailemize dahil olan üyelerine işlerini büyütmesi adına uygulamalı bir eğitim sistemi sunacak. Artık insanların kendine yatırım yapabileceği, insana, ruha değer veren ve insanı araç olarak değil, amaç olarak gören, ticari kaygıların dışında ruhu beslemeye çalışan bir sistem yaratmaya çalışıyoruz. Satış değil, doğrudan satış odaklı olduğumuz için yıpratan ve yoran satış politikalarının aksine herkesin kendi işini kurarak dünya liderleri haline gelebileceği ve maddi kazançlar elde edebileceği çok adaletli bir sistemin içerisinde mucizeleri yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz.

Ürün kalitesi, globallik ve e-ticaret devrinde olduğumuz için sistemin e-ticaret entegreli olması ise şirketimizin dünya devlerinden biri olmasındaki en büyük etken. "

jojobet giriş
mehmet karakılıçmehmet karakılıç