YEREL
Giriş Tarihi : 25-11-2022 19:44   Güncelleme : 25-11-2022 19:46

YURTBAŞI BELEDİYESİ HİZMET BİNASI AÇILDI

YURTBAŞI BELEDİYESİ HİZMET BİNASI AÇILDI

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz’ın projesi olan Yurtbaşı Belediyesi Hizmet Binası’nın resmi açılışı gerçekleştirildi.

Resim

Eski belediye binasının ihtiyaca cevap vermemesi nedeniyle yeni ve modern bir hizmet binası inşa edilerek hizmete giren Belediye Binası’nın açılışına Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Jandarma Alay Komutanı Murat Evren,Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım,  AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, ETSO Başkanı İdris Alan, çeşitli STK temsilcileri, Oda Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Katılımın yoğun olduğu açılışta Konuşan Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz:Yıllardır belde halkına hizmet sunan belediye hizmet binamızın ihtiyaca cevap verememesi nedeniyle güzel beldemiz Yurtbaşı’na modern bir bina kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üç katlı hizmet binasında her ayrıntıyı düşündük. Tüm birimlerimizin bir arada olduğu belediye hizmet binamız estetik görünümüyle beldemize çok yakıştı. Aynı zamanda hizmet binamızın arkasında yer alan garajımızda hizmete sunularak, tüm makine parkımız aynı yerde konuşlandı.

Hallkımız her zaman yanımızda oldu. Bundan sonra da Yasin Yılmaz olarak gereken tüm hizmetleri yapacağız. Böyle bir hizmet binasını Yurtbaşı’na kazandırmak bize nasip oldu. Altyapı sorunumuzu sona erdirmenin e gururunu yaşıyoruz. Yaklaşık 5 Milyon liralık bir yatırım yaptık.Asfalt konusunda Şahin Şerifoğulları Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Organize Sanayi yolu çalışmalarına da başladık. Sn valimiz, vekilimiz, OSB Başkanımız ve Elazığ belediye başkanımızın büyük katkıları oldu. Hepsine teşekkürlerimi halkımız adına iletiyorum.

Resim

HİZMET ANLAYIŞIMIZI ADALET KAVRAMINI ZEDELEMEDEN HERYERE YAYMAK ZORUNDAYIZ

Açılışta konuşan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım :” 15 Ay gibi kısa bir sürede yapımı tamamlanan ve hizmete sunulan hizmet binası halkımıza hayırlı olsun. Sn. Valimize, Belediye Başkanımıza ve Milletvekillerimize teşekkür etmek istiyorum. Çünkü halkın yararına olacak tüm konularda çözüm odaklı çalışmalarla şehrin yararına olacak her konuda canla başla çalıştılar.

Fiziki mekanlar güzel. Bunlar yapılması gereken işler. Asıl önemli olan bu mekanlardaki irade gösteren idareciler ve temsilcilerin gönüllere dokunarak kalpleri kazanarak ve kırılan kalpleri tamir ederek ,bize oy versin vermesin herkesle hemhal olmaktır. Bu hizmet anlayışını adalet kavramını zedelemeden yapmak önemlidir. Bizim liderimize sadakatimiz ve sözümüz vardır. Çünkü o 21 yıldır gece gündüz demeden  çalışırken, onun yereldeki , ildeki, beldedeki temsilcileri olarak çalışarak gelecek zamanı inşa etmek zorundayız.

Türkiye Türkiye’den büyüktür. Bunu bu kadar büyük hale getiren Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dır.

AdminAdmin