YEREL
Giriş Tarihi : 26-02-2024 19:19

YRP Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Temaslarını Sürdürüyor

YRP Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Temaslarını Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi’nden Elazığ Belediye Başkanlığı için aday olan Faruk Septioğlu seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam etti. Vatandaş ziyaretlerinde konuşan Septioğlu, yıkmaya değil, yapmaya geldiklerini söyledi.

Bu kapsamda Septioğlu beraberindeki heyet ile birlikte ilk olarak Olgunlar Mahallesi ve Sürsürü Mahallesi esnafları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

 

 

Yeniden Refah Partisi’nden Elazığ Belediye Başkan Adayı olan Faruk Septioğlu ve beraberindeki heyet daha sonrasında Ulukent Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

 

 

Ulukent Mahallesi’nde vatandaşlara seslenen Septioğlu, Elazığ’ı Yeniden Refah Belediyeciliği ile tanıştırmaya geldiklerini ifade etti. Septioğlu, “Kıymetli hemşehrilerim biliyorsunuz biz yıkmaya değil yapmaya geliyoruz. Yıkılan bir şey varsa biz imar etmeye çalışırız. Elazığ’ımız için kim bir çivi çakmışsa Allah razı olsun, ama yanlış ve eksikler varsa biz buradayız. Biz bunları imar etmeye, bunları yapmaya geliyoruz. Tabi bütün eksiklikleri hepsini tek tek not alıyoruz sadece bir söz vermek istemiyoruz. Geldiğimiz de bunları yapmak istiyoruz hep birlikte beraber olarak yapacağız. Memleket hepimizin hep birlikte gidiyoruz bir gemi batarsa hepimiz birlikte batarız ama Allah’ın izniyle biz gemiyi sağ salim rotasında ahlak içinde güzellik içinde huzur içinde adalet içinde götürmeye geliyoruz” dedi.

 

 

Septioğlu, Elazığ’ın siyasetin kalbi olduğunu söyleyerek, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Yeniden Refah’ın ışığını Elazığ’dan yakacaklarını kaydetti. Septioğlu, “Biz diyoruz ki Türkiye’nin ışığını Elazığ’dan atacağız. Elazığ siyasetin kalbidir, kalpten o ışık çıkacak ve Türkiye adil, ahlaklı, rotasına oturacak. Ahlaklı belediyecilik huzur içinde güvenle birbirimize sarılarak inşallah doğruya kavuşacağız. Ben bu kalbi düşüncelerimle hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

AdminAdmin