YEREL
Giriş Tarihi : 01-05-2023 12:58

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Gül: Sandıklarda Patlama Yapacağız

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Gül: Sandıklarda Patlama Yapacağız

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde geçtiğini ifade ederek Elazığ’da gezmedik mahalle, cadde ve sokak bırakmayacaklarını kaydetti.

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Merkez İlçe Başkanı Sinan Boydak, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Milletvekili adaylarıyla yoğun bir tempoda vatandaşlarla bir araya geldiklerini kaydeden Gül, 14 Mayıs’ta Yeniden Refah Partisi’nin sandıklarda patlama yapacağını söyledi.

Hürriyet ve Şehit İlhanlar Cadde esnafıyla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi heyetine vatandaşlardan büyük bir ilgi olduğunu kaydeden Gül, iktidara gelmeleri halinde ekonomi başta olmak üzere birçok sorunun çözüme kavuşacağını ifade etti.

 

 

GÜL: “14 MAYIS’A KADAR KAPI KAPI GEZECEĞİZ”

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerin hayati önem taşıdığını kaydeden Mehmet Gül, kapı kapı dolaşarak en yüksek oyu alacaklarını belirtti. Gül, Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçilmesi için de büyük bir gayret sarf ettiklerini vurguladı.

 

 

GÜL: “ELAZIĞ İNSANI VEFALIDIR”

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Elazığlıların vefalı olduklarını ve hizmeti görmezden gelmeyeceklerini kaydederek, Cumhur İttifakından yana tasarruf sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Her gün birçok programa iştirak ettiklerinin altını çizen Mehmet Gül, vatandaşların sorunlarına kayıtsız kalmadıklarını belirtti. Mehmet Gül ve Yeniden Refah Heyeti daha sonra Kızılay Mahallesi’ne geçerek iş adamı Vedat Görgöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

 

 

 

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç