SPOR
Giriş Tarihi : 02-06-2024 22:24   Güncelleme : 01-07-2024 20:52

KWON TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ BAŞARIYA DOYMUYOR

KWON TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ BAŞARIYA DOYMUYOR

Kuruluşundan bu yana bünyesinde birçok sporcunun yetişmesine vesile olan ilimizin güzide kulübü Kwon Taekwondo Spor kulübünde çalışmaların semeresi olan başarılı sonuçlar gelmeye devam ediyor.

canlı casino siteleri

Katıldıkları yarışmalarda elde edilen başarıların yanı sıra milli takım da ülkemizi temsil eden birçok sporcunun bünyelerinden çıkmasına vesile olan kulüp antrenörü Engin pamuk; “başarılara doymayan bir kulüp haline geldik. Bizim amacımız genç nesillerin spor ahlakı içerisinde yetişip vatanına milletine hayırlı birer fert olarak yetiştirilmesine katkı sağlamaktır. Bu konuda sporun birleştirici ve eğitici rolüne her daim inandığımız için elimizdeki cevherler zaman içerisinde katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri başarılarla eğitim ile sporun bir arada başarıyla yürüyebileceğini göstermiş oldular. Bundan dolayı gerek kulübümüz gerekse

İlimiz ve ülkemiz adına mutlu olmaktayız. Bu gelişimde kulüp olarak bir nebze olsun bizlerin de katkısı var ise onur duyarız, gurur duyarız” dedi.

Pamuk; Son olarak, Okul Sporları Taekwondo Müsabakalarına 6 Sporcuyla Katılarak 5 Birincilik, 1 İkincilik aldıklarını belirterek başarılara doymayan bir kulüp haline geldik, elde edilen başarılı sonuçlarda emeği geçen başta sporcularımızın ailelerine, eğitim hayatlarındaki öğretmenlerine ve kulüp bünyemizdeki eğitmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

 

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç