YEREL
Giriş Tarihi : 08-08-2023 08:05

HAVALI SİLAHLAR ATIŞ POLİGONU AÇILDI

HAVALI SİLAHLAR ATIŞ POLİGONU AÇILDI

Kahramanmaraş depreminde kaybettiğimiz değerli sporcularımızdan merhum Eshabil Fidan’ın anısına düzenlenen Havalı Silahlar Yıldızlar Yarışması 7-8 Ağustos tarihleri arasında Elazığ Havalı Silahlar Atıcılık Poligonunda yapılarak başladı.

Yarışma Yıldızlar Kategorisinde yer alan ve ilgili spor dalında lisanslı, akreditasyonunuyaptırmış olan kulüp sporcusu ve ferdi sporculara açık olarak 10 Metre Havalı Tabanca ve 10 Metre Havalı Tüfek disiplinlerinde yapılıyor. Açılışa, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Milletvekili Erol Keleş, AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı, Vali Yardımcısı İsmail Alsancak, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Gürsel Çolakoğlu, Baskil Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MHP İl Başkanı Yunus Bal, Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, STK temsilcileri ve Akademisyenler katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “Son yıllarda Gençlik ve Spor anlamında başta sizlerin, Milletvekillerimizin, İl başkanlarımızın, Belediye Başkanımızın katkılarıyla büyük yatırımlar yapıyoruz. Tüm beldelerimizde tüm ilçelerimizde ve il merkezinde gençlik spor yatırımları son hızıyla devam ediyor. İçinde bulunduğumuz Kompleks ilimizin en büyük yatırımlarından birtanesi. İlimizin spor çeşitliliği açısından, branş açısından da hakikaten çok değerli antreman salonları kazandırdık” dedi.

AdminAdmin