SPOR
Giriş Tarihi : 17-08-2023 14:05

ELAZIĞ DA YENİ BRANŞTA BİR İLK

ELAZIĞ DA YENİ BRANŞTA BİR İLK

25-30 Temmuz tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde Milli Birlik Türkiye Çim Hokey Şampiyonası gerçekleştirildi.

Çim Hokey branşı ilimize yeni kazandırılan bir branşken gerçekleştirilen şampiyonaya şehrimizi temsilen Gençlik ve Spor Kulübü Çim Hokey takımı, Hokey İl Temsilcisi ve Takım Antrenörü olan Ali Cem Yıldırım katılım sağladı. Şampiyonada büyük bir başarı elde eden sporcu Musa Efe İçen U15 Milli Takıma’a davet edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ Şehrimize kazandırdığımız Çim Hokey branşında ilk müsabakaya katılan Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Musa Efe İçen Milli Takıma davet edildi. Şehrimizde yeni bir branş olması ve ilk yapılan müsabakada Milli Takıma sporcumuzun seçilmesi bizleri çok gururlandırdı. böylesi bir başarı Hem şehrimizin hem de bizlerin açısından büyük önem arz etmekte. Bu yıl birçok branşta Milli Takıma sporcu gönderdik. Öncelikle bu başarıyı ilimize ve bizlere kazandıran sporcumuz Musa Efe İçen’i ve yine bu başarıda en büyük emeği olan Hokey İl Temsilcisi ve Takım Antrenörü Ali Cem Yıldırım’a teşekkür ve tebrik ediyor başarılar diliyoruz” denildi.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç