SPOR
Giriş Tarihi : 06-06-2024 00:43

ELAZIĞ BELEDİYESPOR’UN BAŞARILI SPORCULARINDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ELAZIĞ BELEDİYESPOR’UN BAŞARILI SPORCULARINDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi ve ilimizi temsil edecek olan Milli Boksör Gizem Özer ve Antrenörü Cemil Döndü, Mersin ve Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleştirilen turnuvalarda başarılı olan Elazığ Belediyespor Kulübü Sporcuları ile birlikte, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

Elazığ Belediyespor Kulübü’nün başarılı sporcuları, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

OLİMPİYAT TEMSİLCİMİZ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Ülkemizi ve Elazığ’ı Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda temsil edecek sporcular arasında yer alan Elazığ Belediyespor Kulübü Sporcusu Milli Boksör Gizem Özer, Antrenörü Cemil Döndü nezaretinde olimpiyatlara hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. 26 Temmuz – 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirilecek olan 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’ndan madalya ile dönmeyi hedefleyen Milli Sporcu Gizem Özer ve Antrenörü Cemil Döndü, Elazığ Belediyespor Kulübü Sporcuları ile birlikte, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

ELAZIĞ BELEDİYESPOR KULÜBÜ’NÜN SPORCULARI, MERSİN VE FETHİYE’DEN DERECELERLE DÖNDÜ

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediyespor Kulübü Başkanı Nazif Bilginoğlu’nun da yer aldığı ziyarette, Mersin’de yapılan turnuvada 54 kiloda Gençler Türkiye Şampiyonu olan Milli Sporcu Nisanur Yıldırım, Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleştirilen şampiyonada 80 kiloda Yıldızlar Türkiye İkincisi olan Elif Naz Yavuz, 66 kiloda ve 50 kiloda Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü olan Şhakir Khalilow ile Umut Can Çavuş hazır bulundu. Elde edilen derecelerin ardından Başkan Şerifoğulları’na destekleri için teşekkür eden Antrenör Döndü ve sporcular, Elazığ’ı daha büyük başarılarla gururlandırmak istediklerini ifade etti.

“BAŞARIMIZIN MİMARI, BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’DIR”

Başkan Şerifoğulları’nın verdiği desteklerle son yıllarda önemli başarılar elde edildiğini dile getiren Elazığ Belediyespor Kulübü Antrenörü Cemil Döndü; “Mersin ve Fethiye’de gerçekleştirilen turnuvaların ardından, Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret ettik. Elazığ sporuna önemli katkılar sunan, sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Sayın Başkanımıza, gençlerimize verdiği destekten dolayı şükranlarımızı sunduk. Sayın Başkanımız, başarılı olan sporcularımızı tebrik ederek Milli Sporcumuz Gizem Özer’e Paris’te başarı temennisinde bulundu ve şehrimize madalya ile dönmesini istedi. Bizlerin temennisi de, Paris’ten Elazığ’ımızı gururlandıracak bir madalya ile dönerek şehrimize sevinç yaşatmak. Bunun için gece gündüz çalışmalarımız sürüyor. Bizlerin her zaman yanında olan, bizlere destek olan, şehrimize yaşattığımız başarılarımızın en önemli mimarlarından olan Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyoruz.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini dile getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; “Bir yandan spor yatırımları kapsamında aziz şehrimize yakışır kalıcı eserler bırakmak için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ederken, bir yandan da sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyoruz. Elazığ Belediyespor Kulübü'müzde yetişen geleceği parlak sporcularımız, değerli gençlerimiz de elde ettikleri başarılarla hepimizi sevindirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olan sporcularımızı ve Cemil Döndü Hocamızı tebrik ediyorum. Ayrıca, Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi ve ilimizi temsil edecek olan Milli Sporcumuz Gizem Özer’e de başarılar diliyorum. İnanıyorum ki kıymetli sporcumuz Paris’te, aziz şehrimizi gururlandıracak bir başarı hikayesi yazacaktır. Nazik ziyaretleri için başarılı sporcularımıza ve hocamıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç