YEREL
Giriş Tarihi : 29-02-2024 20:00

Başkan Şerifoğulları’nın Seçim Temasları Devam Ediyor

Başkan Şerifoğulları’nın Seçim Temasları Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart yerel seçimler kapsamında ziyaretlerini sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kurum ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ VE AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Başkan Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ahmet Erdem ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.

 

 

İl Afet ve Acil Durum Müdürü Av. Cevher Giyik ve kurum personelleri ile de bir araya gelen Şahin Şerifoğulları, faaliyetler hakkında bilgiler aldı, talepleri dinledi ve yerel seçimler için destek istedi.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, GALERİCİLER SİTESİ ESNAFIYLA BULUŞTU

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile beraberindeki heyet, Galericiler Sitesinde faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi.

 

 

Esnafların taleplerini dinleyen Başkan Şerifoğulları, 5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği yatırımları ve yeni dönemde gerçekleştireceği projeleri anlatarak destek istedi.

 

 

Başkan Şerifoğulları; “Bizleri güler yüz ve muhabbet ile karşılayan esnaflarımıza hayırlı, bereketli ve bol kazançlar diliyorum.” dedi.

 

 

Şerifoğulları, Özay Otomotiv İşletme Sahibi Özkan Aydın’ı da ziyaret etti.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI ŞEHİT POLİS MEMURU YILDIRIM’IN AİLESİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan Şahin Şerifoğulları, 28 Haziran 2016’da Diyarbakır’da teröristler tarafından yapılan saldırıda şehit düşen Polis Memuru Mustafa Yıldırım’ın ailesini ziyaret etti.

Ziyarette, Şehit Polis Memuru Yıldırım ve bütün şehitler için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar okundu.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

Mahalle buluşmaları kapsamında gerçekleşen programa, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

 

 

“SİZİN GİBİ BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLDUĞU İÇİN GURUR DUYUYORUZ”

Programda konuşan Alican Pan, Başkan Şerifoğulları’na destekleri için teşekkür ederek; “Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’nın bizleri ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Kendisine teşekkür ediyoruz. Programımızın yapıldığı yer, Fevzi Çakmak Mahallesi Zarif Kelebekler Eğitim ve Kültür Derneği. Burada yaklaşık 100 öğrencimiz hem eğitim alıyor hem de sosyalleşiyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi bizlere talep ettiğimiz her türlü desteği sağladı ve ne gerekiyorsa yaptı. Sizin gibi bir Belediye Başkanımız olduğu için gurur duyuyoruz.” dedi.

 

 

“BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MAHALLE AYRIMI GÖZETMEDEN ÇALIŞTI”

Umut Şener; “Başkanımız bu görevi hakkıyla yapmaktadır ve 5 yıl daha bu görevi en iyi şekilde yürüteceğine olan inancımız tamdır. Kendilerine, 5 yıl boyunca mahalle ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirdiği ve yapacağı çalışmalar için mahallemiz adına teşekkür ediyorum.” ifadesinde bulundu.

 

 

KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “BAŞKANIMIZIN, FEVZİ ÇAKMAKLILARA VE BÖLGEYE ÖNEMLİ DESTEKLERİ OLDU”

AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver; “Belediye Başkan Adayımız yeniden Şahin Şerifoğulları olduktan sonra, sizlerin karşısına başımız dik bir şekilde çıktık. Çünkü 5 yılda kendileri vaatlerinin %90’ının üzerinde bir kısmını gerçekleştirdi. Belediye Başkanımız aynı zamanda Fevzi Çakmak ve Yıldızbağları Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımıza, burada faaliyet gösteren derneklere ciddi desteklerde bulundu.” dedi.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI KÜRÜM; “BAŞKANIMIZ, MİKRO MİLLİYETÇİLİK GÖZETMEDEN HİZMET ETTİ”

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm; “Sizlerin destekleri bizler için çok kıymetli. Belediye Başkanımız gerek bu bölgeye, gerek her bölgeye, mahalleye mikro milliyetçilik gözetmeksizin hizmet etme gayreti içerisinde oldu. Sizlerin de 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Başkanımıza desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz.” diye konuştu.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “HİZMET EDERKEN HİÇBİR BÖLGEYİ VE HİÇBİR MAHALLEYİ AYIRMADIK”

Ayrım yapmadan Elazığ’ın her bölgesine hizmet ettiğini vurgulayan Başkan Şerifoğulları; “2019 Yerel Seçimleri öncesi sahaya inip şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözebilmek ve şehrimizin dönüşümünü sağlayabilmek adına 11 Ana Başlıkta 100 Projemizi beğenilerinize sunmuştuk ve sizlerin teveccühü ile bu göreve geldik. Hemen çalışmalarımıza başladık ve göreve gelmemizin hemen ardından Elazığ depremini yaşadık. Elazığ’da deprem konutları inşa edilirken, 5 mahallemizde de kentsel dönüşüm çalışmalarımız başladı. Bu kapsamda depreme dayanıklı 25 bin konut inşa ettik. Daha sonra pandemi süreci ve yine 6 Şubat depremlerini yaşadık. Bu tür sıkıntılara ve afetlere rağmen verdiğimiz sözleri yerine getirmek için, her bir hemşehrimizin geleceğini daha müreffeh kılabilmek için çalışmalarımızı sürdürdük. Elazığ’ımıza çok kıymetli yatırımlar kazandırdık. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde sizlerden, hizmet odaklı bizlere destek vermenizi istiyorum. Hizmet ederken hiçbir bölgeyi ve hiçbir mahalleyi ayırmadık. İki Cemevimizin ihtiyacı ne ise ne talepte bulunulduysa hepsini karşıladık.” ifadesinde bulundu.

 

AdminAdmin