YEREL
Giriş Tarihi : 22-02-2024 11:49

Başkan Şerifoğulları, Vatandaşlarla Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Başkan Şerifoğulları, Vatandaşlarla Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı ve Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Ziyaretlerinde AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Bilişim ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Meryem Sürmen, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Yerel Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Prof. Dr. Naci Görür Bulvarı’ndaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları, ilk 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiği çalışmaları anlatarak destek istedi ve talepleri dinledi.

Daha sonra Seyda Molla Bahri Bulvarı’ndaki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Başkan Şerifoğulları; “Bizlere dua eden tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” ifadesinde bulundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar da, 31 Mart’ta yine, yeniden diyerek Başkan Şerifoğulları’na destek olacaklarını dile getirdi.

 

 

Ardından, Elazığ’ın kanaat önderlerinden ve önceki dönem Belediye Başkan Yardımcılarından Kutbettin Yeşilkaya’yı, Murat Yüngül ve Selahattin Özsoy'la birlikte ziyaret eden Elazığ Belediye Başkan Adayı Şerifoğulları, Güneykent Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, GÜNEYKENT MAHALLESİ’NDE

Başkan Şahin Şerifoğulları, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Bilişim ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Meryem Sürmen ve AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte, Güneykent Mahallesi’nde ikamet eden Güleç ailesinin ev sahipliğinde düzenlenen programda vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tüver; “Elazığ’da vatandaşlarımızın teveccühü Başkanımız Şahin Şerifoğulları’ndan yana olsa da, kapı kapı hane hane gönül ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “BİZ, ALLAH’IN İZNİ İLE BU SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ”

Kadın Kolları Teşkilatı'nın her zaman sahada olduğunu ifade eden Başkan Şerifoğulları da; “2019 yılından itibaren Belediye Başkanlığı görevini yürütüyoruz. O dönemde de mahallelerimizi adım adım, karış karış gezdik ve şehrimizin bütün sorunlarına yönelik notlarımızı aldık. Bunun üzerine projelerimizi üreterek yola viran olduk. Şehrimiz önce deprem felaketi, sonra pandemi sürecini yaşadı. Buna rağmen ama ve fakat demeden hep çalıştık, birçok projeyi yatırıma dönüştürdük. Harput’umuz için de çok kıymetli yatırımlarımız oldu. 31 Mart akşamına kadar kapı kapı, hane hane gezip, gönüllere girmeye devam edeceğiz. Biz, Allah’ın izni ile bu seçimleri kazanacağız. Biz, sadece kazanmak istemiyoruz, çok yüksek bir oyla kazanmak istiyoruz. Elazığ’ın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevdasını, sevgisini 31 Mart’ta sandıklarda çok net bir şekilde göstereceğiz.” ifadesinde bulundu.

 

 

Başkan Şerifoğulları daha sonra, Ayşe Temiz ve ailesini ziyaret etti.

 

 

Başkan Şerifoğulları, Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve beraberindeki heyetle birlikte Fethi Sekin Şehir Hastanesi taksi durağındaki şoför esnaflarını ziyaret etti. Esnafların taleplerini dinleyen Başkan Şerifoğulları, 5 yıllık görev süresinde yatırıma dönüştürdüğü projeleri ve yeni dönem için Elazığ’a kazandırmayı hedefledikleri projeleri tek tek anlattı, destek istedi.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “BİZLER, SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ DE İHMAL ETMEDİK”

Daha sonra Doğukent Minibüs Durağı'ndaki şoför esnafları ile buluşan Şerifoğulları, “Biz bu şehirde 100’ün üzerinde projeyi hayata geçirdik. Her projemiz şehrimize değer kattı. Eser ve hizmet belediyeciliğinin yanında bizler sosyal belediyeciliği de ihmal etmedik. Yaşadığımız deprem ve pandemi ile birlikte işgaliyelerin alınmaması gündemimize geldi. Depremden sonra vatandaşlarımızdan su ve ulaşım ücreti almadık. Esnaflarımıza çeşitli destekler sunduk. Altyapıdan üstyapıya, kültürden sanata ve eğitime kadar her alanda gerçek belediyeciliği hissettirmeye çalıştık. Her mahallemizde bir eser bıraktık. 31 Mart akşamına kadar da çalışacağız. Sizlerden destek istiyoruz. 5 yıl boyunca yine ve yeniden aynı samimiyetle hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” dedi.

 

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç