YEREL
Giriş Tarihi : 16-01-2024 19:33

Başkan Şerifoğulları, STK ve Oda Temsilcileriyle Buluştu

Başkan Şerifoğulları, STK ve Oda Temsilcileriyle Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçim temposunu sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları bu kapsamda, Elazığ’da faaliyet gösteren STK ve oda temsilcileri ile bir araya geldi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında Elazığ’daki temaslarına devam eden Başkan Şerifoğulları; Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Elazığ Ziraat Odası, TMMOB Mimarlar Odası Elazığ Şubesi, Memur-Sen Elazığ İl Temsilciliği ve MÜSİAD Elazığ Şubesi’ni ziyaret ederek, önceki dönem Belediye Başkanlarından Süleyman Selmanoğlu ile bir araya geldi.

ALAN; “KENDİLERİNİ NE ZAMAN ARARSAK, HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETMİŞTİR”

Başkan Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilk olarak; Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve personellerini ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları Başkan Alan’ı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ETSO Başkanı Alan ise “Sayın Başkanımız bizim için çok özel ve önemli. Kendilerini ne zaman ararsak her zaman çözüm üretmiştir. Kendilerine teşekkür ediyor, çıkmış oldukları yolda Allah yar ve yardımcıları olsun diyoruz.” dedi.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, SEKTÖR TEMSİLCİLERİ TARAFINDAN İLGİ İLE KARŞILANDI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve beraberindeki heyet ardından Elazığ Ziraat Odası’nda Oda Başkanı İbrahim Hacıoğulları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları, sektör temsilcileri tarafından ilgi ile karşılandı. Ziraat Odası Başkanı Hacıoğulları, Başkan Şerifoğulları’nı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başarı temennisinde bulundu.

 

 

DUMANDAĞ; “BAŞKANIMIZIN BU KEZ USTALIK DÖNEMİ OLACAK İNŞALLAH”

Başkan Şerifoğulları’nın bir sonraki durağı, Elazığ Ticaret Borsası oldu. Başkan Şahin Şerifoğulları, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyarette oda hakkında istişarelerde bulunulurken Başkan Dumandağ; “Belediye Başkanımız Elazığ’da yapılmayan işleri gerçekleştirdi. Kendisinden memnunuz. Kendilerinin bu kez ustalık dönemi olacak inşallah. Bizim, Hayvan Pazarı projemiz var. Yakında bu yatırımın temelini atacağız. Belediye Başkanımız bu projeye destek vermeseydi bizler tek başımıza bunu gerçekleştiremezdik.” ifadesinde bulundu.

 

 

SELMANOĞLU; “BAŞKANIMIZ, ELAZIĞ’DA ÇOK BAŞARILI BİR HİZMET DÖNEMİ GEÇİRDİ”

Başkan Şerifoğulları, önceki dönem Elazığ Belediye Başkanlarından Süleyman Selmanoğlu ile buluştu. Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada konuşan Süleyman Selmanoğlu; “Başkanımız Elazığ’da çok başarılı bir hizmet dönemi geçirdi. Kendilerinden memnunuz. Halk da memnun. Vatandaşlarla görüştüğümüzde, Belediye Başkanımızın çok güzel çalışmalar yaptığını ifade ediyorlar. Bizler de gözümüzle gördük ve şahit olduk. Her zaman kendisi ile birlikte olacağız.” diye konuştu.

 

 

SANAÇ; “KENDİLERİNE HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ”

Belediye Başkanı Şerifoğulları, Mimarlar Odası Elazığ Şube Başkanı Kazım Sanaç ve Yönetim Kurulu Üyelerini de ziyaret etti. Başkan Sanaç; “Başkanımız bizleri her platformda destekledi sağ olsunlar. Yeni dönemde kentimizin yeniden düzenlenmesinde bizleri paydaş kabul ettiklerini zaten biliyoruz. Başkanımızın şahsına ve Belediyemize her zaman destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Memur-Sen Elazığ İl Temsilciliği’nde İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ve Yönetim Kurulu ile buluşan Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, temsilcilik faaliyetleri ile ilgili Başkan Bahşi ile istişarelerde bulundu. Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi; “Kendileri bütün çalışmalarımıza destek oldu ve talep ettiğimiz her konuda bizlerin yanında oldu. Kendileri çocuklarımız ve gençlerimiz için de destek oldu ve binlerce kitap katkısında bulundu. Kendisine sendikamız adına teşekkür ediyorum. Memur-Sen olarak her konuda Başkanımızın yanındayız.” dedi.

 

 

GÜRKAN; “BAŞKANIMIZ, ELAZIĞ’DA 30 YILDIR GERÇEKLEŞMEYEN BİRÇOK PROJE VE YATIRIMI HAYATA GEÇİRDİ”

Başkan Şerifoğulları ve beraberindeki heyet son olarak MÜSİAD Elazığ Şubesi’nde Başkan Tekin Gürkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Başkan Şerifoğulları’nın yeniden aday gösterilmesinin MÜSİAD ailesini mutlu ettiğini dile getiren MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Gürkan; “Elazığ’da 30 yıldır gerçekleşmeyen birçok proje ve yatırım, Şahin Şerifoğulları’nın Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirildi. Kendileri salgın ve depremler gibi olumsuzluklara rağmen çok önemli projeler gerçekleştirdi. Kendilerinin ustalık döneminde de önemli yatırımları Elazığ’a kazandıracağına eminiz. Başkanımız, aynı zamanda iş dünyasının sorunları ile ilgilendi ve her zaman gayret gösterdi.” şeklinde konuştu.

 

 

“PAYDAŞI OLDUĞUMUZ KURUMLARLA ORTAK HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA HAREKET ETMENİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ”

Temaslarının ardından değerlendirmede bulunan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile adaylık için ismimizin açıklanmasının hemen ardından aziz şehrimize gelerek kıymetli hemşehrilerimizle hemhal olmaya devam ediyoruz. Bugün de bir kentin olmazsa olmazlarından sivil toplum kuruluşları ve oda temsilcilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Aziz şehrimiz Elazığ’ımız, bizler için çok özel bir sevda ve aşktır. Bizim tek gayemiz bu aziz şehri, değişerek ve gelişerek geleceğe taşımaktır. Elazığ’ımıza hizmet etmenin onuruyla güzel şehrimizi yarınlara taşırken, paydaşı olduğumuz kurumlarla da ortak hedefler doğrultusunda hareket etmenin önemini biliyoruz ve bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz. Belediye Başkanı olarak her zaman söylediğim gibi Elazığ’ımızı; birlikte yönetim anlayışı ve istişare olgusu içerisinde yöneterek, en büyük güçlerimizden birinin Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve odalarımız olduğu bilinciyle hareket etmeye devam edeceğiz. Elazığ’ımız gücünü, STK’larımızın ve odalarımızın gücünden almaktadır.  Çünkü biz, sivil toplum kuruluşlarımızı, odalarımızı milli birlik ve beraberliğimizin kilit taşı olarak görüyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri her zamanki gibi ilgi ile karşılayan, destek veren bütün STK’larımıza, odalarımıza şükranlarımı sunuyorum.” ifadesinde bulundu.

AdminAdmin