YEREL
Giriş Tarihi : 14-05-2023 21:30

Başkan Şerifoğulları, Oyunu Kullandı

Başkan Şerifoğulları, Oyunu Kullandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, oyunu kullandı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da, oy kullanacağı Lütfullah Bilgin İlkokulu’na giderek oyunu kullandı. Başkan Şahin Şerifoğulları’na eşi ve çocukları da eşlik etti. 

Oy kullanma işlemlerinin ardından Başkan Şerifoğulları, sandık görevlilerine kolaylıklar dileyerek seçmenlerle sohbet etti.

 

 

14 Mayıs Anneler gününü kutlayan Başkan Şahin Şerifoğluları, seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Şerifoğulları, “Bizleri dünyaya getiren büyütüp yetiştiren elleri, ayakları öpülesi annelerimizin anneler gününü tebrik ediyorum. Tabi aynı zamanda 81 ilde yaklaşık 61 milyon insanımız sandıklara giderek tercihlerini yapacaklar. Tabi 45 günlük propaganda sürecinde bütün siyasi partimizin adayları kendilerini anlatma fırsatı buldular, insanlara dokunabilme fırsatı buldular artık bugünde insanlarımız tercihlerini yapacaklar ben çıkacak sonucun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Aynı zamanda ilimizde yaklaşık 432 seçmenin oy kullanması bekleniyor inşallah ciddi manada da bir katılım olduğunu okulları gezdiğimizde görüyoruz yüzde 90’ın üzerinde bir katılım bekliyoruz. Türkiye demokratik bir ülke demokrasinin de vazgeçilmez unsuru milli iradedir. Bugün milli irade beş yıl boyunca ülkemizi kimin yöneteceğine karar verecek. Bizlerde görev süremiz boyunca şehrimize hizmet etmek için gayret ediyoruz sorunların asgariye indirilmesi noktasında büyük bir mücadelemiz söz konusu. Özellikle bu 45 günlük propaganda sürecinde Cumhurbaşkanımızın yanında olabilme adına safımızı belli edebilme adına gece gündüz sahada vatandaşlarımızla bir aradaydık. Son 21 yıllık AK Parti iktidarlarında yapılanları anlatmaya çalıştık hem bizim görev süremiz boyunca yapmış olduğumuz icraatları vatandaşlarımızla paylaşabilme imkanını yakaladık. Allaha çok şükür bugün milletin karara her türlü saygılıyız inşallah vatanımız, ülkemiz, bayrağımız için aynı zamanda yerelde de hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Özellikle sandıklarda görev yapan tüm arkadaşlarımızı teşekkürlerimi, minnettarlığımı ifade etmek istiyorum” dedi.

 

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç