YEREL
Giriş Tarihi : 19-04-2023 17:35

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI GAZİ CADDESİ VE YENİ MAHALLE’DE ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI GAZİ CADDESİ VE YENİ MAHALLE’DE ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bayram öncesi esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinledi, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ziyaretleri esnasında Başkan Şerifoğulları’na belediye birim müdürleri de eşlik etti.

AKILLI DURAK VE CUMHURİYET MEYDANI ÇEVRESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Cumhuriyet Meydanından başlayıp, öğretmenevi civarı ve Gazi Caddesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, özellikle ulaşım projeleri kapsamında hizmete sunulan Modern Yolcu Otobüs Durağı’nı inceledi.

Toplu taşıma hizmetinden faydalanacak yolcuların doğru zamanda doğru durakta bulunmak üzere yönlendirilmesini sağlayan ve aynı zamanda durakta bekleme sürelerini azaltmaya yardımcı olan yeni sistem akıllı durağın, vatandaşlardan tam not aldığını belirten ve bu projeyi yaygınlaştırmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Şerifoğulları, daha sonra Gazi Caddesi güzergâhındaki dükkan ve iş yerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti, onların fikirlerini dinledi.

GENÇLERDEN ŞAHİN BAŞKAN’A YOĞUN İLGİ

Cadde boyunca vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştiren Başkan Şerifoğulları’na özellikle gençler yoğun ilgi gösterdi. Taleplerini birebir Şahin Başkan’a rahat bir şekilde ifade eden gençler, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç