YEREL
Giriş Tarihi : 26-02-2024 14:31

Başkan Şerifoğulları, Çaydaçıra ve Abdullahpaşa Mahallesi’nde

Başkan Şerifoğulları, Çaydaçıra ve Abdullahpaşa Mahallesi’nde

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Abdullahpaşa ve Çaydaçıra Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında temaslarına devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan, teşkilat üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının da eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları, ilk olarak Çaydaçıra Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Osmanlı Sitesi'nde ikamet eden mahalle sakinleri ile bir araya gelen Şerifoğulları, ilk 5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği ve yeni dönemde de Elazığ’a kazandıracakları yatırımları anlatarak destek istedi.

 

 

KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “ÇAYDAÇIRA MAHALLESİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ARKASINDA”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan ve AK parti Çaydaçıra Mahalle Başkanı Hadi Aydoğdu, programa katılan vatandaşlara teşekkür ederken AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver; “Çaydaçıra Mahallesi yine gösteriyor ki biz Belediye Başkanımızın dimdik arkasındayız. Bu coşku seçimlerde, Çaydaçıra Mahallemizde sandıkları patlatacağımızı gösteriyor.” diye konuştu.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI KÜRÜM; “BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ÇOK FAZLA HİZMETİ VAR”

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm; “Yeni dönemde mahallemiz birçok hizmetle buluşmaya devam edecek. Kent Köy Yaşam Alanı, kapalı semt pazarı gibi projeleri hayata geçiren Belediye Başkanımızın çok fazla hizmeti var.” ifadesinde bulundu.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “HER MAHALLEMİZE BİR ESERİMİZ VE HİZMETİMİZ OLDU”

İlk 5 yıllık dönemde önemli projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Mahalle mahalle geziyor, hayata geçirdiğimiz projelerimizi anlatıp, yeni dönemde yapacaklarımızın neler olacağını ifade ediyoruz. Her gittiğimiz yerde bizlere teveccüh gösterip, destekleyen kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bugün de Çaydaçıra Mahallemizdeyiz. Bizleri son derede ilgiyle ve samimiyetle karşıladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Aziz şehrimizde, doğusu ve batısıyla, kuzeyi ve güneyiyle her mahallemize mutlaka bir eserimiz, bir hizmetimiz oldu. Şehir meydanları, kapalı otoparklar, Kapalı Çarşı’nın restorasyonu gibi önemli yatırımları şehrimize kazandırdık. Çaydaçıra Mahallemize Kent Köy Yaşam Alanı kazandırdık ve Kapalı Semt Pazarı'nı hayata geçirdik. Yeni bağlantı yolları açtık ve Necmettin Erbakan Bulvarı’nı Doğukent’e, Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne bağladık. Elazığ ve kıymetli hemşehrilerimiz için birçok projeye imza attık. Yeni dönemde de şehrin Şehrül Emin makamını yeniden bizlere teslim ederseniz, birbirinden kıymetli yatırımlarımızı hayata geçirerek Elazığ’ı gelişmiş şehirler sıralamasında üst noktalara taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

 

 

KESKİN; “ŞERİFOĞULLARI’NIN YAPTIKLARINI TAKDİRLE KARŞILIYORUZ”

Elazığ’ın kanaat önderlerinden Mehmet Baygın’ı da ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, Saadet Partisi Elazığ önceki dönem İl Başkanlarından İlyas Keskin ile bir araya geldi.

 

 

Keskin, Başkan Şerifoğulları’nın Elazığ’a kazandırdığı yatırımlar için teşekkür ederek; “Şahin Şerifoğulları’nın Elazığ’a kazandırdıklarını bütün kamuoyu biliyor ve takdirle karşılıyor. Biz de takdir ediyoruz. Mevcut Belediye Başkanının bu seçimleri kazanabileceğini görüyoruz ve kendisine destek oluyoruz.” dedi.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ABDULLAHPAŞA MAHALLESİ’NDE

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, daha sonra Abdullahpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

5 yıllık dönemde Elazığ’a çok kıymetli yatırımlar kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Şerifoğulları, yeni dönemde de gerçek belediyecilik ilkesi doğrultusunda, eser ve hizmetlerini artırarak sürdüreceklerini dile getirdi.

Başkan Şerifoğulları, Hanifi Uygun’un ev sahipliğinde buluştuğu mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi ve yerel seçimler için destek istedi.

 

 

KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “BAŞKANIMIZ SÖZ VERDİĞİ PROJELERİN NEREDEYSE TAMAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ”

Programda konuşan AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver; “Şahin Başkanımız 5 yıl önce taahhütlerde bulunmuştu. Kendileri söz verdiği projelerin neredeyse tamamını hayata geçirdi. Bizler de sizlerin karşısına gururla, alnımız ak bir şekilde çıkıyoruz.” dedi.

MUHTAR KÖSE; “BU KUTLU YOLDA, ŞAHİN BAŞKANIMIZIN DESTEKÇİSİYİZ”

Abdullahpaşa Mahalle Muhtarı ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Yavuz Köse; “Bu kutlu yolda, Şahin Başkanımızın destekçisiyiz. Yeni dönemde vatandaşlarımızın oyuyla güçlü bir Başkan ve güçlü bir Belediye Meclisi ile birlikte Başkanımızın yanında olacağız.” diye konuştu.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “AZİZ ŞEHRİMİZE ÇOK KIYMETLİ YATIRIMLAR KAZANDIRDIK”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’da hayata geçirdiği yatırımları anlatarak, yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmalarla ilgili vatandaşlara bilgi verdi, destek istedi.

Başkan Şerifoğulları; “Abdullahpaşa Mahallemizdeki yeşil kuşak çalışmaları çok güzel oldu ve mahallemize çok yakıştı. Abdullahpaşa Mahallemizde kentsel dönüşüm kapsamında inşa ettiğimiz 2 bin 500 konut çok önemli. Spor tesisleri, yeşil alanlar, parklar, kütüphaneler gibi önemli eserlerimiz oldu ve şehrimizin her yerine dokunmaya çalıştık. En önemli işimiz, altyapı yenileme çalışmasıdır. 5 yıllık görev süremizde aziz şehrimize çok kıymetli yatırımlar kazandırdık. Yeni dönemde de sizlerin teveccühü ile göreve geldiğimizde, gerçek belediyecilik ilkesi doğrultusunda, eser ve hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz.” dedi.

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç