YEREL
Giriş Tarihi : 20-02-2024 15:38   Güncelleme : 29-03-2024 02:03

Başkan Şerifoğulları, Bakırcılar Sokağı ve Buğday Meydanı’nda

Başkan Şerifoğulları, Bakırcılar Sokağı ve Buğday Meydanı’nda

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, vatandaşlarla bir araya gelerek destek istemeye devam ediyor.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarına devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

trwin

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları ilk olarak Elazığ Defterdarlığı’nı ziyaret etti.

Kurum çalışanları ile bir araya gelen Şerifoğulları, 5 yıllık görev süresinde Elazığ’a kazandırdığı yatırımları anlatarak yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projeleri anlattı, destek istedi ve talepleri dinledi.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, BAKIRCILAR SOKAĞI VE BUĞDAY MEYDANI’NDA

Daha sonra İş İnsanı Halis Dağoğlu ile bir araya gelen Başkan Şerifoğulları ve Milletvekili Keleş ile beraberindekiler, Bakırcılar Sokağı ve Buğday Meydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Tek tek esnafları ziyaret eden ve talepleri dinleyen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, destek istedi.

 

 

Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden esnaf ve vatandaşlar, “Sizden çok memnunuz. Cumhurbaşkanımızın yolunda gidenlerin her zaman yanındayız. Elazığ’a hizmet ettiniz. Sizin gibi bir başkan çok nadir gelir. Yaptıklarınızdan da yapacaklarınızdan da eminiz.” İfadelerinde bulunarak, 31 Mart’ta Başkan Şerifoğulları’na destek olacaklarını dile getirdi.

Öte yandan geçmişten günümüze el sanatlarının önemli bir bölümünü oluşturan bakırcılık mesleğinin icra edildiği ve Başkan Şerifoğulları tarafından “Ticaret Doğduğu Sokaklara Dönüyor” projesi kapsamında Bakırcılar Sokağı’ndaki dükkanlar yenilenmişti. 96 dükkanı kapsayan Sokak Sağlıklaştırması ve Cephe Yenileme projesi kapsamında ihtiyaç duyulan binalarda güçlendirme çalışması, çatı tadilatı, ahşap kaplama çalışması yapılırken, tarihi çarşı, kaldırım yenileme ve aydınlatma çalışmalarıyla Elazığ’a yakışan bir görünüme kavuşturulmuştu.

Bakırcılar Çarşısı esnafları bu hizmetinden dolayı Başkan Şerifoğulları’na teşekkür etti.

 

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “BİZE GÜÇ VEREN, DESTEK OLAN, DUA EDEN TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Şerifoğulları; “Ahşap kaplamalı dükkanları, taş döşenmiş sokaklarıyla şehrimizin kültürüne yakışır bir şekilde hizmete sunduğumuz Bakırcılar Sokağı'mızdaki ve Buğday Meydanı'mızdaki esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek kolaylıklar diledik. Bize güç veren, destek olan, dua eden tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Esnaflarımıza bol, bereketli kazançlar diliyorum.” ifadesinde bulundu.

 

 

Geçtiğimiz gün Elazığ’a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’a Elazığ programında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’da eşlik etti.

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ı aziz şehrimizde ağırlamaktan onur duyduk. İlk olarak Gazi Caddemizdeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, gönüllerine misafir olduk. Sayın Bakanımızı ve bizleri, sevgi ve muhabbetle karşılayan, kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarımız kapsamında bizlere güç veren, destek olan Saygıdeğer Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan riyasetinde 31 Mart akşamından sonra AK Belediyeciliğin AK hizmetleri bütün Türkiye’yi inşa etmeye devam edecek. Elazığ’ımızda da kıymetli hemşehrilerimizin teveccühleri ile göreve geldiğimizde bizler de gerçek belediyecilik anlayışı ile yolumuza daha emin ve güçlü adımlarla devam edeceğiz, Elazığ’ımızı kalkındırmayı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

 

mehmet karakılıçmehmet karakılıç