YEREL
Giriş Tarihi : 19-11-2022 23:01

Başkan Alan: Elazığ’ı Hak Ettiği Yere Getireceğiz

Başkan Alan: Elazığ’ı Hak Ettiği Yere Getireceğiz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen seçimle Yönetim Kurulu Başkanı, ETSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri belli oldu. İdris Alan Başkanlığındaki ETSO’da Meclis Başkanlığına Sedat Karataş Seçildi. Seçimlerin ardından Başkan İdris Alan ve ETSO Meclis Başkanlığına seçilen Sedat Karataş açıklamalarda bulundu.

ETSO Başkanı İdris Alan, ekibiyle birlikte Elazığ’ı hak ettiği yere getirmek için hizmet edeceklerini söyledi.

Başkan Alan: “Allah’ın izniyle biz hiçbir zaman için onları mahcup etmeyeceğiz. Elazığ’ı hak ettiği yere getireceğiz. Yapabileceğimiz şeyleri söyleyeceğiz, yapamayacağımız şeyleri sizlere söylemeyeceğiz. Memleketimizi ötekileştirip itibarsızlaştırmayacağız, siyasileri birbirine düşürmeyeceğiz, bölmeyeceğiz, tek vücut olacağız, bütün partilere, herkese eşit mesafede olacağız. Bizim  bir tek çıkarımız bir tek menfaatimiz Elazığ olacak. Elazığ için de ne yapmamız gerekirse yapacağız. Memleketimiz yiğittir, yiğit insanları severler. Bizlerde bu memleketin yiğitleri olacağız.” Dedi.

ETSO Meclis Başkanlığına seçilen Sedat Karataş’ta, meclis olarak yapılan hizmetlerin üzerine katarak yola devam edeceklerini söyleyerek: “önümüzdeki süreçte meclis olarak bugüne kadar yapılanların üzerine çok büyük hizmetler katarak çalışacağız. Yapılan seçimler bir hizmet yarışıdır.  Bu yarışta meclisimizin bayrağı bize devredildi bu bayrağı hep birlikte daha ileriye taşıyacağız İnşallah. Çok değerli üyelerimiz üzerlerine düşen görevlerini yerine getirdiler, şimdi ise görev sırası bizlerde ve en önemlisi meclis üyelerimizde. Meclisimiz ekonomiyi, üyelerimizin sorunlarını en yakından bilenlerden oluşmakta. Bu nedenle yeni dönemde üyelerimizin sorunlarının çözümünde aktif rol alacağız.” Dedi.

 

AdminAdmin