YEREL
Giriş Tarihi : 24-02-2024 23:26   Güncelleme : 22-04-2024 07:43

Başkan Adayı Septioğlu: Hizmete Talibiz

Başkan Adayı Septioğlu: Hizmete Talibiz

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu mahalle buluşmaları kapsamında Çatalçeşme Mahallesi’ndeydi. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen başkan Adayı Faruk Septioğlu, hizmete talip olduğunu söyledi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Adayı Septioğlu, seçim ziyaretleri kapsamında Oto Sanayiciler Sitesi esnafını ziyaret etti. Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

1xbet türkiye üyelik şartları

 

 

Elazığ Genç Sağlık Sendikası Başkanı Timur Musa Gök ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Septioğlu daha sonra Elazığ Ab-ı Hayat Vakfını ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Elazığ Ab-ı Hayat Vakfı Başkanı Ersin Eryılmaz, Başkan adayı Faruk Septioğlu’na çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

 

 

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, mahalle buluşmaları kapsamında  Çatalçeşme Mahallesi’ndeydi. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, hizmete talip olduğunu söyledi.

Başkan Adayı Septioğlu, yerel seçimlerde destek isteyerek: “Allah nasip ederse hep birlikte Elazığ’ımıza hizmet edeceğiz. 31 Mart’ta Elazığ’ımızdan işaret fişeğimizi atacağız ve bu tüm Türkiye’ye yansıyacak. Genel seçimlerde de insanımızı ve ülkemizi refaha, huzura ve adalete kavuşturacağız.” diye konuştu.

 

AdminAdmin