YEREL
Giriş Tarihi : 03-03-2024 21:20

Başkan Adayı Septioğlu, Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Başkan Adayı Septioğlu, Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart Yerel Seçimlere sayılı günler Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bu çerçevede Başkan Adayı Septioğlu, ziyaretlerine ilk olarak iş yeri açılışına katılarak başladı. Açılışın ardından iş yeri ile ilgili bilgi alan Septioğlu mağaza sahibine bol kazançlar dileyerek, hayırlı olması temennisinde bulundu.  

 

 

Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu daha sonra Kazım Karabekir Caddesi ve Saray Camii çevresi esnafı ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi. Yaklaşan seçimlerde destek istedi.

 

 

Septioğlu yaptığı açıklamada; “Elazığ’ımızda öncelikle kentsel dönüşüm çalışmalarıyla depremin izlerini sileceğiz. Önceliğimiz bu olacak. Elbette Elazığ’ımızın içme suyu problemi var, ulaşım problemi var. Ahlaklı belediyecilik temelinde bu sorunları birer birer çözüme ulaştıracağız. Gençlerimizin, çocuklarımızın toplumun tüm kesimlerinin mutlu olduğu bir şehir için çalışacağız. Hemşehrilerimizin desteğiyle inşallah zafere ulaşarak şehrimizi milli görüş çatısı altında hizmetle buluşturacağız. Çözümün adresi Yeniden Refah” Dedi.

 

 

Başkan Adayı Septioğlu ziyaretlerine dernek ve STK ziyaretiyle devam etti.

Septioğlu, Şehit Gazi-Sen Eğitim Genel Başkanı Tayyip Dalgın ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Dalgın ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Tüm Türkiye’de ve Elazığ’ımızda 94 ruhunu yaşatacaksanız rabbim sizlere nasip etsin. Her şeyin hayırlısı olsun” Dedi.

Başkan Adayı Faruk Septioğlu da; “Bu vesileyle tüm aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Rabbim mekanlarını cennet eylesin, ruhları şad olsun. Samimi sohbetinizden dolayı sizlere de teşekkür ediyorum. Rabbim bizleri Elazığ’ımız da güzel hizmetlere vesile kılsın” dedi.

 

 

 

AdminAdmin