YEREL
Giriş Tarihi : 29-02-2024 00:57

Başkan Adayı Faruk Septioğlu Aksaray Mahallesi’nde

Başkan Adayı Faruk Septioğlu Aksaray Mahallesi’nde

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf, vatandaş ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam ediyor. Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, “Elazığ Türkiye’nin kalbidir. Yanlışa tahammül edemez, yanlışın yanında yer alamaz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf, vatandaş ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam ediyor. Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu,  esnaf ziyaretleri kapsamında Mimar Faruk Caddesi ve Tahsildar Kasım Yıldız Caddesi esnafıyla buluştu ardından da Hayvan Pazarı esnafıyla bir araya geldi. Septioğlu, sorunları ve talepleri dinleyerek seçimlerde destek istedi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu daha sonra Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları’nı ziyaret etti. Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları, Faruk Septioğlu’na çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

 

 

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu mahalle ziyaretlerine ise Aksaray Mahallesi ile devam etti.

 

 

Elazığ Türkiye’nin kalbi olduğunu söyleyen Başkan Adayı Septioğlu, “Elazığlılar Yanlışa tahammül edemez, yanlışın yanında yer alamaz” dedi.

Başkan Adayı Faruk Septioğlu,  eşit hizmet anlayışına vurgu yaparak: “Biz bu şehre çivi çakana Allah razı olsun diyoruz ama yolunu şaşırana da yola gel demeyi biliriz. Biz bu memleketin bu toprakların çocukları her zaman doğruyu yapmıştır diyoruz. Elazığ Türkiye’nin kalbidir. Yanlışa tahammül edemez, yanlışın yanında yer alamaz. Günü geldiğinde geçmişte de göstermiştir ki bütün liderlere gerekli cevabı vermiştir. Son 3 dönemde bir güç zehirlenmesi, yanlış yola sapmalar ve gelinen nokta hepimizce malum. Allah insanı muhafaza eylesin güç zehirlenmesinden. Bizler bugüne kadar karınca kadarınca memleketimizin, milletimizin hizmetinde olduk. Bugün en büyük problemimiz kentsel dönüşüm. Nasip olursa ayrım yapmadan bütün mahallelerimizde bu sorunu çözeceğiz. Tabi bunun yanı sıra su sorunumuz var, yol sorunumuz var, ahlak sorunumuz var, çoluk çocuğumuzun sorunları var. Onları düzeltmemiz lazım. İnşallah bütün bu sorunların çözümüne vesile olacağız” diye konuştu.

 

 

AdminAdmin