YEREL
Giriş Tarihi : 27-08-2023 08:21

Bakan Kacır'ın Elazığ Programı Belli Oldu

Bakan Kacır'ın Elazığ Programı Belli Oldu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, bir dizi temaslarda bulunmak üzere pazartesi günü Elazığ'a geliyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere 28 Ağustos Pazartesi günü Elazığ’a gelecek.

Şehir Buluşmaları programı kapsamında Elazığ’a gelecek olan Bakan Mehmet Fatih Kacır’ın kentteki ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı olacak.

Parti başkanlığında teşkilat mensupları ile toplantı gerçekleştirecek olan Bakan Mehmet Fatih Kacır, sonrasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’na geçecek.

ETSO’da, Elazığ İş dünyası  ile bir araya gelecek olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulunarak, iş insanları ile bir araya  gelecek.

Elazığ’daki temaslarına Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile düzenlenecek toplantıyla devam edecek olan Bakan Kacır, İpek Yolu uluslararası çocuk ve Gençlik Merkezi’nde AK Parti Gençlik ve Kadın Kolları tarafından düzenlenecek programa katılacak.

Şehir Buluşmaları kapsamında Pazartesi Günü Elazığ’a gelecek olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, temaslarının ardından kentten ayrılacak.

mehmet karakılıçmehmet karakılıç